"Başarı; vazife olanın üzerine koyup, üretmektir."
Erol Erbaş | Kişilik ve Şahsiyet Eğitimcisi

Asaletli Aile Okulu

Günümüzde ailelerin en büyük problemleri olan eşlerin önyargıları, alışkanlıkları, “Beni anlasın, benim dediğim olsun gibi beklentileri, birbirlerinden ummaları ve en önemlisi tanışılmadan yapılan evlilikler bireylerin hayatının her noktasına yansımakta ve gerçek aile kavramını bitirmektedir.

Eğitim programımızın amacı; öncelikle Kişilik ve Şahsiyet Eğitimi ile kişiyi kendisi ile tanıştırmak, saygı, sevgi, güvenden oluşan huzurlu, mutlu ailelerin temellerini atmak ve öz kültürünü yaşayan örnek bir millet oluşturmaktır.

NASIL UYGULUYORUZ?

Programa öncelikle katılımcı ailelerimizle tanışarak başlıyoruz. Program süresince tecrübe edilmiş püf noktalarımızı paylaşıyor ve bunları yaşantılarında uygulayarak verim alan örnek ailelerimiz ile tanıştırıyoruz. Haftalık olarak ilerlemelerimizi değerlendiriyoruz.

Programın sonunda katılımcı aileler “Asaletli Aile Okulu Katılımcı Sertifikasına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz, gelecek talep doğrultusunda eşler birlikte ve tek aile ferdinin de eşlerin arasına dahil olabildiği gruplar halinde, 6 hafta süresince merkezimizdeuygulanmaktadır.

 

NE ÖĞRENİYORUZ?

Zihni sade, güler yüzlü, üretken, zamanı etkin kullanan, kişilikli ve şahsiyetli bireyler olmayı ve tüm bunları yaşantımızda devamlı hale getirmek için gerekli püf noktalarını öğreniyor ve uyguluyoruz.

 

ETKİMİZ

Eğitim programımıza katılan bireylerin, zihin sadeliğine kavuşmaları sayesinde kendilerinden başlayarak, sosyal çevrelerindeki olumlu değişimler, artan meslek başarısı ve örnek aile yaşantısı ile özlem duyulan hayat kalitesine ulaştıkları gözlemleniyor.