"Başarı; vazife olanın üzerine koyup, üretmektir."
Erol Erbaş | Kişilik ve Şahsiyet Eğitimcisi

Dikkat ve Özgüven

Son zamanlarda sıkça: “Bunalımdayım, kendimi tanıyamıyorum, yapmak istediklerimi yapamıyor, yapmak istemediklerime de hayır diyemiyorum gibi sorunları yaşıyor ve çare arıyoruz. Çözüm “anı yaşamak” desek de anın ne demek olduğunu bilmiyoruz, yani uygulayamıyoruz.

Anı yaşamak, başkalarının hayatını yaşamak yerine kendini yaşamaktır.

Kendimizi tanımak, yetenek ve vasıflarımızı tespit etmek ve uygulamak adına “Dikkat ve Özgüven Eğitimlerini öneriyoruz.

Eğitim programımızın temel amacı; mutlu, huzurlu, başarılı bir yaşantı sürdürebilmek için beklenti ve kaygılarımızı ortadan kaldırıp, ihtiyaç duyduğumuz ve kendimizde var olan gücü keşfederek yaşamak ve yaşatmaktır.

NASIL UYGULUYORUZ?

Eğitimlerimiz, kişinin kendi öz yapısını tanıması ve dikkatin gerçek anlamını keşfetmesi için uygulamalı olarak gerek bireysel gerek talep doğrultusunda oluşturulacak gruplar halindeen az 5 hafta süresince gerçekleştirilmektedir.

 

NE ÖĞRENİYORUZ?

“Dikkat ve Özgüven Eğitimleri” ile öğrencilerde akademik başarıyetişkinlerde meslek başarısı ve genel hayat başarısını gerçekleştiriyor; çevresel faktörlerden etkilenmemeyi, yaşantımıza yön vermek için gerekli püf noktaları öğreniyoruz.

 

ETKİMİZ

Programımıza katılan bireyler eğitim sayesinde hedeflerine ulaşmalarına engel olan etkenleri ortadan kaldırdıkları için; başarının zevkini yaşayancanlıdiri ve hareketli kişilere dönüşürken, yaşadıkları olumlu değişimler kendileri, çevreleri tarafından ve tarafımızdan açıkça gözlemlenmektedir.