"Başarı; vazife olanın üzerine koyup, üretmektir."
Erol Erbaş | Kişilik ve Şahsiyet Eğitimcisi

Zihin Sadeliği

Yarım bıraktıklarımız, olmaz yapamam dediklerimiz, ertelediklerimiz, keşkelerimiz, geçmiş ve geleceği sürekli düşünmemiz, korkularımız ve dahası, zihnimizin karışık olmasına neden oluyor.

Bundan dolayı, evimizde, iş yerimizde, sosyal çevremizde kurduğumuz ilişkilerde sıkıntılar yaşıyor, yorgun ve mutsuz oluyoruz. Hatta, zihnimizdeki bu karışıklığın içinde hiçbir işe de zaman yetiremiyoruz.

Eğitim programımızın amacı; zihnimizdeki yüklerden kurtulup, kendimize, işimize, sosyal hayatımıza yön verebilmek, içinde bulunduğumuz anı neşeyle, başarıyla, daha verimli yaşamak ve yaşatmaktır.

NASIL UYGULUYORUZ?

Eğitimlerimiz, kişinin öncelikle kendini sevmesini ve zihnini karıştıran unsurları daha yakından keşfederek sadeleştirebilmesini sağlayan, merkezimize özgü bir metotla uygulamalı olarak gerek bireysel gerek talep doğrultusunda oluşturulacak gruplar halindeen az 5 hafta süresince verilmektedir.

 

NE ÖĞRENİYORUZ?

Zihni sade, güler yüzlü, üretken, zamanı etkin kullanan, kişilikli ve şahsiyetli bireyler olmayı ve tüm bunları yaşantımızda devamlı hale getirmek için gerekli püf noktalarını öğreniyor ve uyguluyoruz.

 

ETKİMİZ

Eğitim programımıza katılan bireylerin, zihin sadeliğine kavuşmaları sayesinde kendilerinden başlayarak, sosyal çevrelerindeki olumlu değişimler, artan meslek başarısı ve örnek aile yaşantısı ile özlediği hayat kalitesine ulaştıkları gözlemleniyor.