"Başarı; vazife olanın üzerine koyup, üretmektir."
Erol Erbaş | Kişilik ve Şahsiyet Eğitimcisi

Meslek Başarısı

Meslek; hayatımız boyunca kendimizi ortaya koyabildiğimiz bir alandır. Mesleğimizde huzurlu, mutlu, her an yenilenen, hedefli, sonuç alınan başarılarla dolu olabilmemiz için; öncelikle kendimiziyeteneklerimizi tanımamıza yardımcı nitelikteki “Meslek Başarısı Eğitimlerini” almamız büyük önem taşımaktadır.

Eğitim programımızın amacı; kişinin mesleğini yetenek ve vasıflarına göre seçebilmesi, doğal olarak da huzurlu, mutlu, yenilikçi, öncü ve örnek bireylerin yetişmesini sağlayarak toplumun refahını arttırmaktır.

NASIL UYGULUYORUZ?

Mesleğini yük olarak değil, zevkle yapmak isteyen herkes katılabilir ve eğitim grupları, mesleğin icra edildiği ortam ve kişilere göre ayarlanabilir.

Eğitimlerimiz iş yerleri, şirketler, kamu kurum ve kuruluşlarına bireysel veya 10-15 kişilik gruplar halinde, en az 5 hafta olmak üzere verilmektedir.

Meslek Başarısı Eğitimi, dünyada ilk ve tek olan Kişilik ve Şahsiyet Eğitim’lerinin bir uygulama alanıdır.

 

NE ÖĞRENİYORUZ?

Yetenek ve vasıflarımızı tespit etmeyi, yaptığımız işleri kendimiz için ve içindeki sevdiğimiz yönlerini keşfedip beğenerek yapmayı, daha sade bir zihinle, daha verimli, daha üretken, daha hızlı sonuç almayı, “Pazartesi Sendromu” denilen isteksizliği kaldırmayı, gülebilmeyi, aile olmayı ve şahsiyetimizi işimize yansıtmayı öğreniyoruz.

 

ETKİMİZ

Eğitime katılan kişi öncelikle kendi mutluluk ve huzurunun sürekliliğini sağlıyor.

Zihninde oluşturduğu engelleri ortadan kaldırarak yoluna devam ettiği için; başarının zevkini çoğaltmanın gayretine düşüyor. Zevk alarak yaptığı mesleğini alanında ilerletiyor ve bu konuda öncülüğünü, örnekliğini yapıyor.

Mesleğini öncelikle başarı için yaparak, methederek zevkle konuşuyor. Araştırarak, gözlemleyerek, geliştirerek, kendiyle sürekli yarışarak, işini bir önceki seferden daha iyi yapmayı, yaptığı işte emek ve zekasının karşılığını almayı alışkanlık haline getiriyor, mesleğinde kendini geçecek hedefte öğrenciler yetiştiriyor.